O stronie “Adwent Rodzinny”

Stronę stworzyła wspólnota małżeństw WRSM

Więcej o naszej wspólnocie na Facebooku

Głównymi pomysłodawcami i wykonawcami rodzinnego kalendarza adwentowego online ze strony Wspólnoty są trzy małżeństwa: Marta i Krzysztof Mital, Jola i Jarek Kania oraz Ewelina i Michał Śliwińscy, we współpracy z Karoliną Potulską i Natalią Cieślak.

Wszystkie uwagi odnośnie strony i aktywności na stronie prosimy pisać na naszej stronie na Facebooku.

Polityka Prywatności

Strona tylko posiada podstawowy tracker Google Analytics do liczenia statystyk wejść.

Lista mailingowa utrzymywana jest na platformie GetResponse na koncie firmy Nozbe Michał Śliwiński, ale nikt zapisujący się na listę na tej stronie nie będzie otrzymywał wiadomości komercyjnych od żadnej z tych firm.

Adresy e-mail zebrane na tej stronie będą służyły tylko i wyłącznie do wysyłania przypomnień do wykonywania aktywności w ramach Adwentowego kalendarza rodzinnego.

Po adwencie 2021 będzie można z tej listy albo się wypisać, albo zostawić swój adres w celu otrzymania informacji o kolejnej akcji adwentowej za rok.

Komentarze na stronie

Od tego roku 2021 wprowadziliśmy komentarze na stronie za pomocą platformy Disqus, dzięki temu można komentować za pomocą e-maila lub profilów społecznościowych.

Akceptujemy komentarze tylko i wyłącznie na temat aktywności z każdego dnia i bardzo prosimy podchodzić z miłością do bliźniego. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania nieporządanych komentarzy lub w ogóle ich wyłączenia, jeśli moderacja będzie zbyt czasochłonna. Mamy jednak nadzieję, że dyskusje będą super!

Powrót do strony głównej